WITAM SERDECZNIE NA STRONIE POŚWIĘCONEJ MOJEJ TWÓRCZOŚCI

Fotografia to moja pasja i zawód, który wykonuję od 14 lat. Zrealizowałem mnóstwo projektów reportażowych, portretowych, dokumentalnych i reklamowych dla wielu firm i osób prywatnych.

Każde zlecenie traktuję indywidualnie zawsze trafiając w gust i preferencje klientów, a ponieważ jestem bardzo komunikatywną osobą, sprawiam, że ludzie chętnie pozują do moich zdjęć z uśmiechem na twarzy.

Szukam wrażliwości w człowieku, jego uśmiechu, błysku szczęścia w oku i prawdziwych emocji przedstawionych w niebanalny sposób a moje zdjęcia są tego najlepszym dowodem.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, wiedzy z pasją i pomysłowością – pozwalają tworzyć mi fotografię nieszablonową i jeśli pragniecie profesjonalnych, niebanalnych zdjęć wykonanych z pełnym zaangażowaniem trafiliście na właściwy adres.

Gwarantuję, że jak wszyscy moi dotychczasowi klienci będą Państwo zadowoleni zarówno ze współpracy ze mną jak też z efektu końcowego. Jako fotograf ślubny sprawię, że Wasze wspomnienia z tego wyjątkowego święta pozostaną zawsze żywe w moich „obrazach”.

Najlepsi w OFERTEO

A w liczbach wygląda to tak...

około

500

zadowolonych
klientów

ponad

14

lat
w zawodzie

około

500000

zrobionych
zdjęć

ponad

12000

wypitych
filiżanek kawy

Utrwalmy razem wyjątkowe chwile!

rozpocznijmy współpracę już dziś!